Residencia Universitaria Resa Malaga Centro

  • Wi-Fi
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Centrum fitness
  • Stoły bilardowe
  • Solarium

Hostel Residencia Universitaria Resa Malaga Centro w dzielnicy Málaga-Centro zapewnia prywatny parking samochodowy na terenie.

W porze kolacji Goście mogą zjeść posiłek w restauracji Le Grand Cafe Centro, położonej 150 metrów od hostelu, lub w restauracji Recyclo Bike Cafe, w około 300 m.

Muzeum sztuki Malaga Museum znajduje się mniej niż 6 min piechotą od hostelu, a atrakcje przyrodnicze, takie jak Ogrody Picassa - w maksymalnie 1 km. Pobliskie zabytki, takie jak Zamek Gibralfaro, leżą w odległości 25 min spacerem. Hala targowa Atarazanas leży w 400 metrach. Hostel Residencia Universitaria Resa Malaga Centro jest usytuowany jedynie 5 min pieszo od przystanku autobusowego Marmoles i w odległości kilku przecznic od dworca kolejowego w Maladze.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Residencia Universitaria Resa Malaga Centro
Nordik Rooms Urban - Centro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nordik Rooms Urban - Centro "Estocolmo"

8.1
Bardzo dobry 217 opinii
215 m od nieruchomości
USD 82 USD 74
za noc
The Lights Hostel
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Lights Hostel

8.5
Świetny 3134 opinie
356 m od nieruchomości
USD 12 USD 11
za noc
Malaga Centro Hostel (Adults Only)
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Malaga Centro Hostel (Adults Only)

6.5
Przyjemny 1686 opinii
385 m od nieruchomości
USD 84 USD 76
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    11 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    1,1 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Atrakcje

    • Centrum fitness
    • Stoły bilardowe
    • Tenis stołowy

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Recepcja czynna 24h na dobę
    • Ochrona
    • Przechowalnia bagażu
    • Pralnia
    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    Opcje gastronomiczne

    • Stoły piknikowe

    Obiekty biznesowe

    • Faks/kserokopiarka

    Dla dzieci

    • Plac zabaw dla dzieci

    Odpoczynek

    • Słoneczny taras
    • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
    • Solarium

    Dla gości niepełnosprawnych

    • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
    • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
    • Toaleta dla niepełnosprawnych
    • Łazienka dla niepełnosprawnych

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Taras
    • Meble ogrodowe

    W łazience

    • Zlew

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda
    • Automaty sprzedające
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice
    • Karta dostępu

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:59
    Wyjazd: od 07:00 do 12:00
    Numer licencjiDRAES-2024/771/DER
    Często Zadawane Pytania
    • Które lotnisko znajduje się najbliżej do hostelu Residencia Universitaria Resa Malaga Centro?
      Hostel Residencia Universitaria Resa Malaga Centro jest położony w 5 km od lotniska Malaga.
    • Jaka jest godzina zameldowania i wymeldowania w hostelu Residencia Universitaria Resa Malaga Centro?
      Goście hostelu Residencia Universitaria Resa Malaga Centro powinni zameldować się najpóźniej do 23:59 i wymeldować się do 12:00.
    • Jakie typy pokoi oferuje hostel Residencia Universitaria Resa Malaga Centro?
      Rodzaje pokoi dostępne w hostelu Residencia Universitaria Resa Malaga Centro to pokój dwuosobowy i pokój jednoosobowy.
    • Czy ten hostel oferuje parking?
      Tak, ten hostel zapewnia prywatny parking samochodowy.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    11 km

    Stacje kolejowe

    Malaga Train Station
    1,1 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Residencia Universitaria Resa Malaga Centro

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij